AST Autohuolto Forssa Oy

Ford-merkkihuolto ja monimerkki­korjaamo lähelläsi!

Yrittäjänkaari 7
30420 Forssa

Tutustu palveluihimme ja ota yhteyttä, kun huollon hetki alkaa olla lähellä tai auton korjaukseen tarvitaan taitavia käsiä. 

Huolto
03 4246 9830
huolto@astautohuolto.fi

Varaosat
03 4246 9840
varaosat@astautohuolto.fi

Voit olla yhteydessä meihin myös sähköpostitse.

Heikki Härmä
Korjaamopäällikkö
heikki.harma@astautohuolto.fi

Onni Oksa
onni.oksa@astautohuolto.fi

Juha Latva
Asentaja
juha.latva@astautohuolto.fi

Niko Laine
Asentaja
niko.laine@astautohuolto.fi

Yrjö Suoranta
Varaosamyyjä
yrjo.suoranta@astautohuolto.fi

Karri Knaapinen
karri.knaapinen@astautohuolto.fi

Heikki Heikkilä
heikki.heikkila@astautohuolto.fi

Laskutustiedot

Verkkolaskut
IBAN/OVT
003731470486

Operaattori
Maventa (003721291126)

Aineistomuoto
Finvoice

Ostolaskujen skannauspalvelu
AST Autohuolto Oy Forssa
31470486
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutussähköpostiosoite
31470486@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Laskutusosoite
Yrittäjänkaari 7, 30420 Forssa

 

Jätä yhteydenottopyyntö